26. 11. – 23. 12. 2021

Advent na Zelňáku

Advent na Zelňáku, to jsou lidová řemesla, tradice a kouzlo starých Vánoc, kdy byla doba o něco pomalejší a bylo více času na osobní setkání.

I letos se můžete se těšit na převahu prodejních stánků s řemeslnými produkty a sortimentem menších regionálních výrobců, nabídku pak doplní rozmanité vánoční občerstvení a teplé nápoje.

Aktuálně právě tyto prodejce vybíráme, řemesla, zajímavé občerstvení, regionální dobroty, vánoční a dárkový sortiment. A rádi bychom znali váš názor, jaký prodejce nebo sortiment vám na Adventu na Zelňáku chyběl, co byste zde rádi v letošním roce našli?

Tedy, máte-li tip na řemeslníka nebo v okolí zajímavé občerstvení, neváhejte jim předat informace o probíhajícím výběru nebo nám na něj poslat kontakt.

Budeme se těšit na vaše podněty.

Navštivte drobné české
řemeslníky a prodejce on-line!

Než se budete moci vypravit na adventní tržiště osobně, můžete se vydat na tržiště alespoň virtuálně. Najdete zde nabídku českých řemeslníků, menších regionálních obchodníků, vinařství, pivovarů a občerstvení. Tento projekt jsme připravili jako podporu malých podnikatelů, kteří byli zasaženi složitou situací uplynulého roku. Můžete se těšit také na virtuální verzi adventního tržiště.

Advent na Zelňáku ve fotografiích

2019

2018

2017

2016